Loading...

S.S.S.

?

Neden personel taşımacılığında bir firma ile çalışmalıyız ?

Çünkü bir firma ile çalıştığınızda, firma güvencesi ile personelinizin motivasyonunu yükseltirken genel giderlerinizi düşürmüş olacaksınız.

?

Personel taşımacılığı hizmeti için firma seçimi nasıl yapılmalıdır ?

Hizmet alınacak firmanın güçlü bir partner olarak yanınızda olabilmesi gerekmektedir. Bu da ancak özmalı olan araçları,kalite belgeleri ve profesyonel ekibi ile mümkün olacaktır.

?

Personel taşımacılığında hizmet süreci nasıl olmalıdır ?

İhtiyaç tespiti yapıldıktan sonra, eğitim ve oryantasyon amaç doğrultusunda yapılmalıdır. Raporlar doğrultusunda teknoloji entegrasyonu ve son kontoroller yapılmalıdır. Son aşamada geri besleme sonucunda sistem standartizasyonu yapılmalıdır.

?

Filo kiralama nedir ?

Kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınızın tespiti sonucunda, farklı segmentlerde farklı donanımlara sahip toplu araç kiralamadır.


 

?

Filo kiralamanın avantajları nelerdir ?

Şirketinize araç alımı değil, süreli araç kiralama yapılacağından dolayı, araçların bakımı, vergileri ve genel sorunları ile ilgilenmek zorunda olmayacaksınız. Araçlarda oluşan sorunlardan dolayı hemen yeni bir araç talebinde bulunarak işinizi aksatmamış olacaksınız.

?

Transfer nedir ?

Herhangi bir noktadan, başka bir noktaya kişi sayısı ve talebe göre özel donanımlı şöförlü araçlar ile ulaşımınızın sağlanmasıdır.


 

?

Vıp hizmet nedir ?

Bir program dahilinde, talep edilen noktalara talep edilen özel istekler sağlanarak ulaşımınızın sağlanmasıdır.