Loading...

Hakkımızda

1986 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Ateş Tur, taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Modern, çağdaş ve teknolojiyi en iyi biçimde takip eden firmamız, müşteri memnuniyetini, daima ön planda tutmuştur. Yolcu taşımacılığının gerektirdiği sorumluluk bilinci ile ‘önce can güvenliği’ değişmez ilkesi olmuştur.

Yıllardır bizimle birlikte aynı yolda yürümeyi tercih eden birçok kurum ve kamu kuruluşuna çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyan Ateş Tur, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda üstün kalite anlayışı ile hizmet sunmanın, gururunu taşımaktadır.
Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Ateş Tur; personel ve öğrenci taşımacılığının yanı sıra; Turizm ve Tur Organizasyonları, Sigortacılık, Filo Kiralama, VIP Transfer, Lojistik, Tüm Havayolları Acentelik Hizmeti gibi yeni iş alanlarına da yatırım yaparak 2000’li yılların başında Ateş Şirketler Grubu çatısı altında toplanmıştır.

Yıllardır bizimle birlikte aynı yolda yürümeyi tercih eden birçok kurum ve kamu kuruluşuna çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyan Ateş Tur, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda üstün kalite anlayışı ile hizmet sunmanın gururunu taşımaktadır.